Promosyon Pashmina Şal

Pashmina promosyon şal, üretimini yapmakta olduğumuz polar şallara alternatif olarak daha ince ve hafif bir yapıya sahip promosyon şal modelimizdir. Polar şal sıcak tutma özelliği ile kış mevsiminde tercih edilirken, promosyon pashmina şallar ince ve hafif yapıları sebebi ile yaz aylarında da tercih edilebilmektedir.

Paşmina şal 120 gr ve 230 gr olarak iki çeşit olarak bulunmaktadır. Gramajlardaki ince ve kalınlık farkı fiyatlara yansımaktadır. İnce paşmina şallar üzerine logolarınız sadece baskı olarak uygulanabilmekte, kalın paşmina şallar üzerine ise hem baskı hem nakış uygulama yapılabilmektedir.

İNCE PAŞMİNA PROMOSYON ŞAL

120 gr paşmina promosyon şal modellerimiz 65×180 cm cm ölçülerindedir ve günübirlik organizasyonlar,nişan,düğün,konser benzeri etkinliklerde kullanılmak için idealdir.Nakış yapılmaz,sadece baskı seçeneği bulunmaktadır.

KALIN PAŞMİNA PROMOSYON ŞAL

230 gr olan kalın paşmina şal modellerimiz ise 75x190cm ölçülerinde ve bahçe ve terası bulunan tüm cafe, otel ve restaurant işletmeleri için idealdir. Kalın promosyon şal modellerimiz üzerine baskı ve nakış işlemi uygulanabilmektedir.

Pashmina promosyon şal siparişleriniz için bizlere ulaşarak adet,logo ve ürün modeli tercihinizi bildirerek bilgi alabilirsiniz. Promosyon şal fiyatları için bize email ve telefon ile ulaşabilirsiniz.