Promosyon Polar Mont

Polar mont serin geçen mevsimlerde en sık tercih edilen promosyon tekstil ürünleri arasında yeralmaktadır. Polar kumaş yumuşak dokusu ve yüksek ısı tutma özelliği sayesinde mont imalatında sıklıkla tercih edilmektedir. Üretimini yapmakta olduğumuz promosyon polar mont modelleri üzerine göğüs, kol ve sırt kısmına firma logonuzu nakış olarak uygulayabilmekteyiz. Bu sayede reklam gücü yüksek, firmanıza prestij katan size özel polar mont modelleri üretebilmekteyiz.

Polar mont imalatında kullanmakta olduğumuz antipilling ( tüylenmez ) 1. sınıf polar kumaşlar iki farklı gramaj seçeneğine sahiptir. Bunlar 270-280 gr/m2 ve 220-230 gr/m2 polar kumaş modellerimizdir. Nakışlı polar mont üretiminde kullanılan polar kumaşlara tüylenmemesi için traşlama yapılmaktadır. Bu sayede kumaşlar ipliklenme yapmaz.

Farklı modellerde tek renk yada 2 renk olarak polar mont imalatı yapabilmekteyiz. Kurumsal renklerinize göre polar renk kartelası aracığılıyla istemiş olduğunuz rengi, renkleri seçerek toptan polar mont siparişi verebilirsiniz.

Polar montlar firmalar tarafından promosyon ürün olarak kullanımının yanısıra, personel kıyafeti olarakta kullanılabilmektedir. Cafe, resraurant ve otel gibi işletmelerce garson kıyafeti, personel giyimi alanında da kullanımı mevcuttur.

Polar mont imalatımız sadece toptan olarak yapılmaktadır. Minimum sipariş miktarımız 50 adettir. Perakende satış ve imalatımız bulunmamaktadır. Toptan polar mont fiyatları ve promosyon polar ceket siparişi için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.