Logo Nakışlı Polar Şal

Polar şallar genel olarak Cafe, Restaurant ve Otel gibi işletmelerce kullanılmakta olan promosyon tekstil ürünleridir. Firmaya özel logolu nakışlı polar şal hem müşteriler tarafından çok talep edilmekte hem de önemli bir reklam ürünü görevi görmektedir.

Polar şallar bu tür  işletmelerin yanısıra günümüzde düğün, nişan, kına gecesi gibi açık havada yapılmakta olan organizasyonlarda da gelen misafirlere verilmek üzere hediye olarak kullanılmaktadır. Düğün şalı üzerine aşağıdaki örnekteki gibi çiftin isimlerinin baş harfleri yada isimleri ve tarih nakış yapılabilmektedir. Bu sayede bu özel gününüze eşlik eden misafirlerinize unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz.

Polar şallarımız antipilling (tüylenmez) polar kumaşlardan isteğe göre farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Logolu Polar Şal uç kısımları püsküllü ya da püskülsüz olarak hazırlanabilmektedir.

Promosyon polar şal satışımız toptandır. Minimum polar şal imalatı adetimiz 50 adettir. Toptan polar şal fiyatları ve sipariş için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.