Polar Şal

Toptan Polar Şal

Çeşitli organizasyonlar, Cafe, Restaurant ve Otel gibi işletmeler için firmanıza özel logo nakış işlemeli promosyon toptan polar şal imalatı yapmaktayız. Polar şallar bahçe, teras gibi bölümleri bulunan işletmeler tarafından oldukça sık talep edilmekte olan bir tekstil ürünüdür. Sıcak tutma özelliği ve kullanım kolaylığı sayesinde polar şal serin günlerde müşterileriniz için aranan ve talep edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Logo Nakışlı Polar Şal

İmalatını yapmakta olduğumuz polar şallar üzerine firma logo, isim veya sloganınız nakış olarak işlenebilmektedir. Dilerseniz şalların uç kısmına dilerseniz köşesine yada orta kısmına logo nakış uygulaması yapılabilmektedir. Üzerinde işletmenizin isminin ve logosunun bulunduğu bir polar şal firma reklamınız ve prestijiniz açısından önemli bir yer tutmaktadır. Toptan polar şal siparişleriniz için bizlere ulaşabilirsiniz.

Farklı Renklerde Şallar

Toptan polar şal siparişleriniz için geniş polar renk kartelamızdan işletmenize ve kurumsal renklerinize uygun polar rengini seçerek sipariş verebilirsiniz. 280 gr polar kumaş seçeneğimizde +45 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Özel Ölçülerde Polar Şal

Standart olarak 170*60 cm olarak üretmekte olduğumuz polar şal modellerimizi sizin isteğinize göre 170*70 cm, 170*80 cm, 170*90 cm gibi farklı ebatlarda üretebilmekteyiz. Yine sizin isteğinize göre püsküllü polar şal yada püskülsüz polar şal olarak üretimimiz mevcuttur.

Polar Şal Fiyatları

Polar şal fiyatları sipariş adetiniz, şal ölçüleri, kumaş gramajı ve uygulanacak olak logo nakışına göre farklılık göstermektedir. Toptan polar şal fiyatları ve siparişi için bize ulaşarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.