Promosyon Polar Atkı Bere

Promosyon tekstil ürünlerimiz arasında polar atkı bere modellerimizde bulunmaktadır. Soğuk kış günlerinde en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan ürünler arasında bulunan polar atkı bere ürünleri, kış promosyon ürünü olarak tercih edebileceğiniz bir üründür.

Polar atkı ve polar bere modelleri üzerine firma logo veya isminizi nakış olarak işleyebilmekte bu sayede firmanıza özel promosyon ürün haline getirebilmekteyiz.

Polar Atkı Bere Modelleri

Görsellerdeki polar bere modelimiz kulaklıklı polar bere modelimizdir. Bu ürünün yanısıra düz polar bere, katlamalı polar bere ve polar boyunluk bere imalatımızda bulunmaktadır.

Polar atkılar standart olarak 21*150 cm ölçülerinde olmakla birlikte, isteğe göre farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Polar atkı modellerimiz düz polar atkı, püsküllü polar atkı ve kenarları overlock dikişli olarak üretilebilmektedir.

Polar Atkı Bere Fiyatları

Minimum promosyon polar atkı bere sipariş adetimiz 100 adettir. Fiyatlar model,sipariş adeti ve logo nakışına göre değişmektedir. Toptan polar atkı bere fiyatları için logonuzu ve sipariş adetinizi bize bildirerek bilgi alabilirsiniz.