CAFE POLAR ŞAL MODELLERİ

Cafe & Restaurant, Otel ve bahçe, teras gibi açık hava bölümleri bulunan işletmeler için promosyon polar şal üretimi yapmaktayız. Polar şal serin geçmekte olan mevsimlerde açık hava mekanlarında bulunan müşteriler tarafından sıklıkla talep edilen bir üründür. Yumuşak yapısı ve sıcak tutma özelliği sayesinde baskılı polar şallar cafeler için oldukça gerek duyulan bir ürün haline gelmiştir.

Logo Nakışlı Polar Şal

İmalatını yapmakta olduğumuz promosyon şal modellerimiz üzerine firmanızın logosunu veya adını nakış işleme yöntemi ile uygulamaktayız. 1.kalite tüylenmez polar kumaşlar kullanmaktayız. Bu sayede kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtan oldukça kaliteli ürünler ortaya çıkarmaktayız. Standart olarak promosyon polar şallar 170*70 cm ölçülerinde üretilmektedir. İsteğe göre bu ölçüleri 170*80 cm veya 170*90 cm olarak genişletebilmekteyiz.

Nakışlı cafe şalları imalatından 220 gr m2 ve 280 gr m2 olmak üzere iki çeşit polar kumaş kullanmaktayız. 280 gr kumaşları daha kalın polar şal talep eden müşterilerimiz tercih edebilirler. 220 gr kumaşlar ise daha çok yüksek adetli siparişlerde daha ekonomik fiyatlar için tercih edilmektedir. Minimum polar şal sipariş adetimiz 50 adettir.

Toptan polar şal imalatı ve cafe polar şal fiyatları için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.